آشنایی  با اداره فن آوری های سلامت وارتباط با صنعت  دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

مطالعات انجام شده نشان می دهد در اقتصاد رو به رشد جهان، توجه به فن آوری و اقتصاد مبتنی بر آن، نقش بسیار موثری در توسعه کارآفرینی، توسعه ملی، رشد و رونق اقتصادی کشورها ایفا می نمایند. لیکن عدم آشنایی موسسات نوپا و یا واحدهای سنتی با شرایط کاری کنونی،بازار مصرف، هزینه های بالای راه اندازی و عدم آشنایی با مدیریت اثرگذاری مدیریت تحول، سبب ناپایداری و ریسک بالای آنها در سالهای ابتدایی تاسیس و یا توسعه می گردد.

 اداره فن آوری های سلامت وارتباط با صنعت مرکزی است چند منظوره که هدف آن ارائه خدمات پشتیبانی جهت ایجاد و توسعه حرفه های جدید توسط کارآفرینانی است که در قالب واحدهای نوپای فعال در زمینه های مختلف منتهی به فن آوری متشکل شده اند و اهداف اقتصادی مبنی بر دانش و فن دارند.

 

 به اطلاع دانشجويان، همكاران و پژوهشگران محترم دانشگاه علوم پزشكي شاهرود

مي رساند :

اداره فناوري هاي سلامت وارتباط با صنعت، معاونت پژوهشي دانشگاه علوم پزشكي شاهرود، آمادگي دارد در جهت ايده پردازي و ثبت اختراعات و همچنين آموزش خدمات مورد نياز صنايع، به دانشجويان و پژوهشگران، مشاوره ارائه نمايد.

خواهشمند است جهت كسب اطلاعات بيشتر با آقاي مهندس ناظمي (اداره فناوري هاي سلامت وارتباط با صنعت دانشگاه) واقع در معاونت پژوهشي و يا با آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید تماس حاصل فرماييد.

 

 طرح تکریم ارباب رجوع

 
شنبه, ۱۶ فروردين ۱۳۹۹
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات